istanbul ofis temizliği

Ofis Temizliği

Akyol Temizlik İstanbul da Ofis Temizliği için gerekli tüm temizlik hizmeti ihtiyaçlarınızda hizmetinizdedir.

Ofis temizliği firmanızın hem çalışma ortamının hijyeni hem de müşteri ve ziyaretçilerin firmanız hakkında öngörülerin sağlıklı olması için yapılması gereken bir ihtiyaçtır. Özellikle küçük ve orta boy firmalarda personelin iş akışının aksamadan veya ek bir personel çalıştırılmadan ofislerin temizlenmesi için devreye Ofis temizlik şirketleri girer.

Akyol Temizlik olarak bizler ofislerinizde ki hijyeni sağlamanız müşteri memnuiyeti ve kurumsal imajınızın sağlamlığı için profesyonel ekimiz ve deneyimli yöneticilerimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Ofisinizin temizliği için gerekli tüm malzemeleri ve personelin sağlanması, işinizin doğru ve zamanında yapılması için ekibimiz ve yöneticilerimiz titizlikle çalışır.

Ofis Temizliği İstanbul

İstanbul'da bulunan merkez ofisimiz ile İstanbul içinde ki tüm firmalara merkezi noktadan kolay erişim imkânımız sayesinde daha organize ve hızlı ulaşım sağlama avantajımız vardır. Merkezi olan konumumuz sayesinden İstanbul Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı olmadan tüm firmalara hizmet verebilmekteyiz.

Ofis temizliğini nasıl yapıyoruz?

Firmanızın ihtiyacı olan temizlik hizmetini sizin ile birlikte belirliyoruz. Gerekli olan tüm detaylar sizin ihtiyaçlarınıza göre belirlendikten sonra hijyen kurallarına uygun olarak çalışmayı gerçekleştiriyoruz. Ofisinizde bulunan bilgisayar ekranından, telefonun ahizesine, yerlerden camlara kadar ofisinizi köse bucak temizliyor. Temizlik yapılan her anlan için gerekli temizlik kimyasalları ve ürünlerini kullanarak hem ofisinizde hijyeni garantiliyor hem de malzemelerinizin kullanılan kimyasallar ile yıpranmasını önlüyoruz.
Temizlik periyodlarını sizin isteğinize ve ihtiyacınıza göre belirliyoruz. Gerekli olduğunda günlük, haftalık, aylık veya istediğiniz aralıklarda programlar da belirliye biliyoruz. Örneğin haftada bir genel ofis temizliği ve ayda bir camlarında silinmesi gibi tam olarak sizin ihtiyacınız olan programlar ile size özel bir hizmet sunuyoruz.

Ofis temizliği fiyatları

Fiyatlandırma kısmı temizlenecek mekanın ihtiyaçlarına göre belirleniyor. Gerekli personel sayısı, temizlik sıklığı gibi etkenler fiyatlandırma belirleyici olan birkaç unsurdan biri. Ama en uygun ofis temizliği fiyatı için iletişime geçmeniz geren ilk firma kesinlikle Akyol Temizlik dir.