İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Uzman ekip ve işinin ehli yöneticiler ile ev ve iş yerlerinde inşaat ve tadilat sonrası temizlik yapıyoruz.

Evlerimizde ve iş yerlerimizde dönem dönem yaptığımız tadilatlar ve yenileme çalışmaları ile inşası yeni bitmiş yapılarda temizlik yapmak kesinlikle çok zorlu bir işlemdir. Hem yeni yapılmış tavan, zenim boya vs.. zarar vermemek hem de kurumuş boya artıklarını çıkarmak, kaba inşaat artıklarından kurtulmak profesyonel bir çalışma ve uzman bir ekip gerektirir. Akyol Temizlik işte tam da bu noktada devreye girer; ister yeni inşası tamamlanmış komple bina olsun isterse de yenilediğiniz banyo, mutfak olsun güvene bileceğiniz, içiniz rahat işinizi teslim edebileceğiniz ve en uygun fiyatları alacağınız yegâne inşaat sonrası temizlik firmalarındandır Akyol Temizlik.

İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik Firmaları

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası farkı olmadan tüm ilçe ve semlerinde sıklıkla tercih edilen firmalar arasındadır. Sektörümüzde bir çok firma bulunmaktadır ama bu firmaların kimileri ekiplerinin deneyimsizliği yada kullanılan malzemesin kalitesizliği ile mekanlarınızda istenmeyen sonuçlara neden olmakta bunun yanı sıra Akyol Temizlik ise sizler en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktadır. İstanbul inşaat sonrası temizlik firmaları arasında sıklıkla tercih edilen firmalardan olmamızın temel nedeni de budur.

İnşaat Sonrası Temizlik Hizmeti Nedir?

Cam, çerçevelerde inşaat sonrası kalan boya, harç kalıntılarını, cam bantlarını vs.. benzeri kalıntıların tamamının temizliği iç ve dış cam olarak detayı temizlenmektedir.

Mutfak ve banyo duvarları, zemin ve duvar fayansları ince temizliği yapılacak şekilde temizlenmektedir.

Fayans, parke ve duvarların boya çeşitlerine göre farklılık gösteren özel kimyasallar kullanılmaktadır.

Evin kapı, petek ve prizlerin inşaat sonrası kalıntıların incel temizliği yapılmaktadır.
Tüm evin zemin ve duvar kaba temizliği yapıldıktan sonra ince temizliği yapılmaktadır.