istanbul ev temizliği

Ev Temizliği

İstanbulda Maltepe, Ataşehir ve tüm ilçelerinde Anadolu, Avrupa Yakası ayrımsız ev temizliği hizmeti sunuyoruz

Ev Temizliği günlük yaşamın bir ihtiyacıdır ama günlük yaşamın yoğunluğu, bekârlık, hastalık gibi birçok nedenden ötür aksaya bildiği gibi bahar temizliği gibi durumlarda ise ağır bir iş yükü olabilmektedir.

Sebebi ne olursa olsun ev temizliğinin aksadığı durumlar sağlığınızı kötü etkilediği gibi sizin sosyal yaşamışınızda da kötü etkiler yaratmaktadır. Bu sorunun çözümü için en sık başvurulan çözüm yolu ev temizliği şirketleri olmaktadır.

Akyol Temizlik güvenilir yönetim kadrosu ve deneyimli ekibi ile ev temizliği ihtiyacınızda yanınızdadır. İster bahar temizliği gibi genel tepeden tırnağa evinizin temizlendiği ister ise de günlük olarak düzenli yapılan ev temizliği hizmetlerinde Akyol Temizlik hizmet kalitesi ile öne çıkmaktadır. Mutfak, banyo, yatak odası, salon gibi odaların temizlenmesi, çöplerin toplanması ve atılması, dağınıkların giderilmesi gibi günlük yapılması gereken temizlikten turun camların ve banyo ve mutfak duvarlarının silinmesine kadar detaylı temizlik ihtiyaçlarınızda bize ulaşın içiniz rahat kalsın.

Ev Temizliği Şirketi

İstanbul’da birçok temizlik şirketi bulunmaktadır. Hatta bireysel olarak çalışan gündelikçiler dahi mevcuttur. Bu durumda neden Akyol Temizlik diğer alternatiflerinden daha avantajlıdır diye düşünüyorsanız: Yönetim kadrosunun Emniyet Müdürlüğü’nde yıllarca görev yapmış olmasının verdiği güven, personelin deneyimli oluşunun verdiği rahatlık ve ihtiyacınız olan hizmeti en uygun fiyata almanın verdiği mutluluk ile rakiplerimizden öndeyiz.

Ev Temizliği Fiyatları

Almak istediğiniz ev temizliği hizmeti için belirlenecek fiyat hizmete göre değişiklik göstermektedir. Düzenli gelinen gündelik bir temizlik ile bahar temizliği fiyatları veya evin oda sayısı gibi değişkenler ücretlendirme de etkin rol almaktadır. Talep ettiğiniz hizmetin bedelini öğrenmek için lütfen bizim ile iletişime geçin.

İstanbul Ev Temizliği

Türkiye nüfusunun yaklaşık %20 sinin yaşadığı İstanbul’da yaşamın en büyük zorluklarından biri zaman yönetimi. Günlük yaşam içerisinden harcanan zamandan İstanbullular kendilerine dahi zaman ayırmakta zorlanıyor. Bu durumda ev hanımları dahi hem sağlıklarını korumak (ağır işlerde yardım için) hem de gün içinde sosyal bir hayatları olsun diye en azından ayda bir ev temizliğinde yardıma ihtiyaç duyuyor. İstanbul Fatih’deki merkez ofisimiz ile İstanbul içinde tüm ilçelere rahat bir ulaşım imkanına sahip olduğumuz için İstanbul’un tüm ilçelerine ev temizliği hizmeti sunuyoruz. 

Başlıca hizmet talebi aldığımız semtler arasında: 

Maltepe Ev Temizliği

İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Maltepe ilçeler arasında en sık ev temizliği hizmeti sunduğumuz ilçelerden birdir. Maltepe sakinleri ev temizliği ihtiyaçları olduğunda gönül rahatlığı ile bizleri tercih etmektedir.

Ataşehir Ev Temizliği

İstanbul Avrupa yakasında olan ve çoğunluğunu çalışan ve işyeri sahiplerinin oluşturduğu Ataşehir sakinleri de bizleri en kıs tercih eden İstanbul sakinlerindendir. Ataşehir ev temizliği firmaları arasında sıklık ile tercih edilenlerden biri olduğumuz için Ataşehir sakinlerine teşekkür ederiz.

Beylikdüzü Ev Temizliği

Yerleşim olarak İstanbul’un dış kesimlerinde kalmaya başlayan ilçelerinden olan Beylikdüzü bu konumu ile yaşayanların büyük oranda diğer semtlerde çalıştığı bir ilçedir. Bu da sıklık ile ev temizliğinde yadıma ihtiyaç duymalarını sağlamaktadır. Ve ne mutludur ki Beylikdüzü sakinleri de büyük bir güven ile bizleri sıklık ile tercih etmektedir.

Mecidiyeköy Ev Temizliği

İstanbul’un en merkezi ilçelerinden olan Mecidiye köy sakinlerinin mesaili işlerde çalışanlardan oluştuğu birçok mahalle içerir. Bundan dolayı da Mecidiyeköy ev temizliği için sıklıkla yardıma ihtiyaç duymakta ve bunun içinde güvenerek tercih ettikleri temizlik firmalarının başlarında Akyol Temizlik gelemektedir.