Apartman Temizliği

Apartman Temizliği

İstanbul apartman ve apartman merdiven temizliği için uygun fiyat ve profesyonel kadro ile hizmetinizdeyiz.

Apartman temizliğinde merdivenler, asansörler, bina dışı, bina kapısı, koridorlar vs.. her yer temizlenmektedir. Akyol Temizlik olarak en kaliteli hizmeti profesyonel ekimizi ile en uygun fiyata sunmaktayız. 

Tüm binaların sakinleri ister ki bina temizliği yapıldıktan sonra apartman mis gibi koksun ve girildiğinde temiz görüntüsü ile dahi insana temizliği hissettirsin. Bunun yanı sıra apartmana ortak kullanım alanlarının temiz ve hijyenik olması bina sakinlerinin ve çocukların salığı açısından da çok önemli bir ihtiyaçtır. Akyol temizlik gerek kullandığı temizlik ürünleri gerek personelinin deneyimi ile olsun bina temizliği sonrası sizin tüm bu ihtiyaçlarınızı kusursuz karşılamakta ve memnuniyet garantisi vermektedir.

Apartman Merdiven Temizliği Fiyatları

Firmamızdan aldığınız bina temizliği ve apartman merdiven temizliği hizmetlerinde diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi hem en uygun fiyatı hem de en kaliteli hizmeti alırsınız. Merdiven temizliği fiyatlandırması bina katsayısı, istenilen diğer temizlik hizmetleri gibi unsurlara bağlı olarak değişiklik göstermekte olsa da bizden en uygun fiyatı alacağınız garantisi ile bize ulaşabilirsiniz.

Apartman Temizliği Nasıl Yapılır?

Apartmanda temizlik işlemi istenilen hizmete göre kusursuz ve doğru yapılması gereken bir işlemdir. Akyol Temizliğin deneyimli ekibi bu konuda en doğru şekilde çalışma ve doğru ekipman, temizlik kimyasalları kullanımı ile kusursuz bir iş çıkarır. Genel olarak apartman temizliğinde önce bina yukarıdan aşağıya doğru var olan tüm toz ve kapa çöplerden arındırılarak temizlenir daha sonra apartman koridorları, merdivenler, merdiven korkulukları, asansör, asansör içi ayna ve kat panosu, dış kapı gibi tüm detayları gerekli kimyasallar ile temizlenerek hem ışış ışıl bir görüntüye kavuşturulur hem de sağlıklı bir ortam sağlanır.