istanbul temizlik şirketleri

İstanbul temizlik şirketleri arasında güven, kalite, uygun fiyattan dolayı en sık tercih edilen firmalardanız.

Haftanın 7 günü hizmet sunan Akyol Temizlik İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmetinizdedir. İstanbul içerisinde ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, bina temizliği, ofis temizliği vb.. tüm temizlik ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz. İstanbul Fatih Aksaray’da bulunan merkez ofisimiz ile İstanbul’un tüm semtlerine en merkezi ve kolay ulaşım imkanı ile hizmet sunuyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu Yakası ayrımı gözetmeksiniz tüm ilçelerinde hizmet sunan ve müşteri memnuniyeti ile öne çıkan Akyol Temizlik rakiplerinden güven, kaliteli hizmet ve uygun fiyatları ile öne çıkıyor. Her işimizde alanında uzman personelin deneyimli yöneticiler tarafından kontrol edildiği bir planlama ile çalıştığımız için müşteri memnuniyetini de garantiliyoruz.

İstanbul Ev Temizliği

İstanbul’un tüm semtlerinde evlerinizde ister günlük düzenli isterseniz de genel temizlik ihtiyaçlarınızda Akyol Temizlik yanınızda. Evinizin banyo, mutfak, salon, yatak odası gibi tüm kısımlarında ihtiyacınıza özel temizlik hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Ofis Temizliği

Çalışan personelin sağlığı ve firmanın kurumsal imajı için en gerekli olan ofis temizliği hizmetini İstanbul’un tüm ilçelerinde Anadolu ve Avrupa yakası ayrımı olmaksızın sunuyoruz ve gururla belirtmek istiyoruz ki en sık tercih edilen İstanbul ofis temizlik firmalarındanız.

İstanbul Bina Temizliği

İstanbul’da binaların temizliği temizlik firmalarından en sık istenilen hizmetlerdendir. Binaların koridor ve basamaklarının temizlenmesi, bina giriş merdiven ve kapının silinmesi gibi ihtiyaçlar için Akyol Temizlik olarak hizmetinizdeyiz.

İstanbul İnşaat Sonrası Temizlik

İstanbul tüm semtlerinde inşaat sonrası tüm bina veya tadilat sonrası daire, ofis temizliği için Akyol Temizliğe ulaşabilir ve memnuniyeti yüksek müşterilerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz.

İstanbul Dış Cephe temizliği

İstanbul’daki binaların özellikle cam kaplama olan dış cephelerinde olan temizlik hizmetleri için güvenliği temel ilke edinmiş olan firmamız en sık tercih edilen İstanbul dış cephe temizlik firmalarındandır.